KURUMSAL / Kuruluşlarımız Hakkında
Kuruluşlarımız Hakkında
GÜLPAR MOTORLU ARAÇLAR 

1992 yılından bu yana otomotiv sektöründe faaliyet gösteren Gülpar Renault yeniliklerle hizmete devam etmektedir. Orta sanayide 7500 m2 ve anbar mevkinde 16000 m2'lik alana sahip plazalarla Renault, Dacia, 2. el satış, filo kiralama sigorta ve servis hizmetini en teknolojik aletler ve eğitimli personelleri ile yürütmektedir. Tüm faaliyet gösterdiğimiz oto satış, sigorta, filo kiralama ve satış sonrası hizmet alanlarında kaliteyi ön planda tutarak, bu yönde sürekli eğitim çalışmaları düzenlemektedir. Değişen talep ve piyasa şartlarına uygun eğitimli personeli ile daha iyi hizmet etmek ve yaratıcı çözümler sunmak amacıyla kendini sürekli yenileyen Gülpar uzun yıllardır bulunduğu sektörden takdirleri toplayıp bu takdirlerle sizlere güler yüz ve farklı alışveriş sunmaktadır.


GÜLSOY HOME AVM

Evinizin ne ihtiyacı var hepsi Gülsoy Home AVM'de var. İlkesiyle 2006 yılında yola çıkan kuruluşumuz. değerli müşterilerimizin hizmetindedir. Çevre yol üzerinde bulunan 10.000 m2'lik kapalı alanı, geniş otopark imkanı, kaliteli ürünler ve güler yüzlü personeli ile GÜLSOY HOME AVM mağazalarında mobilya, mutfak, outlet, ev aksesuarı, beyaz eşya ve elektronik ürün gruplarında çok çeşitli ve kaliteli ürünler müşterilere sunulmaktadır. 

GÜLSOY SARRAF

1978 yılından beri dogru, dürüst, güler yüzlü hizmetimizle, çok çesitli ve kaliteli ürünler sunmayi hedef edinen Gülsoy sarraf tecrübesiylesizlerin hizmetindedir.Bulundugu her is kolunda dürüst, dogru ve düzenli çalismayi kendine prensip edinen Gülsoy şirketler Grubu ilk tecrübesini bu alanda yapmis olup kendini kanitlamistir.Daha iyi hizmet etmek amaciyla sürekli yenilemeler geçiren Gülsoy Sarraf her türlü ihtiyaçlarınız için hizmetinizdedir.


ATASAY

Gülsoy  sarraftan edindiğimiz tecrübe ile Atasay kalitesini birleştiren Gülsoy şirketler grubu Gülsoy Home AVM içerisinde hizmet vermektedir. Kaliteli ürün ve hizmet sunmak amacıyla kurulan iştirakimiz, sizlerin hizmetinde.


GÜL SİGORTA ARACILIK

Gül sigortacılık hizmetleri Türkiyenin en beğenilen sigorta şirketi AXA ile yoluna devam ediyor.Müşterilere sorunsuz hizmet sunmayı öncelik edinen Gül sigorta bu alanda lider olan AXA sigorta ile her an yanınızda.


GÜLKAY VE HASPOLAT DÖVİZ

1991 yilinda gerçek döviz anlayisiyla kurulan firmamiz borsanin gerektirdigi reaksiyonlara aninda cevap vererek degerli müsterilerimize dogru ve aninda çözümler sunmaktadir.1995 yilinda Has GÜLSOY Polat olarak ikinci subesini de açmis bulunan Gülsoylar Group daha yaratici çözümler sunmak amaciyla çalismalarina devam etmektedir.


GÜLSOY PETROL ÜRÜNLERİ

1985 yılında petrol ürünlerine Osman Kavuncu caddesinde kurduğu Petrol Ofisi ve madeni yağlarla hizmete başlayan Gülsoy Şirketler Grubu yıllarca kalitesinden ödün vermeden hizmet etmiş değişen piyasa koşullari ve talepler üzerine 2006 yılında Çevre yolu üzerinde Shell ile anlaşmiş, daha kaliteli hizmet ve ürünler anlayışıyla yoluna burada devam etmistir.Sürekli yapılan otokontrol ve müsteri iliskilerinin sundugu bilgiler isiginda kalitesini kanitlayan Gülsoy Shell sürekli yeniliklerle daha iyi hizmet etmek amaciyla yenilemelerini sürdürmektedir.Halen inşaat sürecinde olan ikinci şubemizi ise Anbar mevkiinde çok yakında hizmetimize sunacak olmaktan gurur duyuyoruz.


GÜLPAR FİLO

2008 yılında araç kiralama hizmeti vermek amacıyla kurulan şirketimiz; sürekli büyüyerek yoluna devam etmektedir, an itibariyle Türkiye genelinde yaygın bir müşteri ağına hizmet vermektedir. Şirketlerin ihtiyaçlarına yönelik bir program dahilinde en ekonomik fiyatları ve en uygun koşullarda hizmet verme prensibiyle çalışmaktadır.


GÜLSOY  2

Kaliteli, temiz, sorunsuz, ikinci el anlayışıyla yola devam eden Gülsoy 2, Renault 2 standartlarında tüm marka ve modellerle uygun fiyat ve çeşitli ödeme seçenekleriyle deneyimli kadrosuyla hizmetinizdedir.


GÜLSOY  MARKETİNG

İnternet alışverişinin sürekli geliştiği günümüzde Gülsoy şirketler grubu olarak kolay alışveriş için hizmetinizde özel kampanyalı ürünlerle en ucuzu en iyiyi almanız için sizlerleyiz.


Gülsoy Şirketler Grubu
Copyright © 2011 Medyatör - Datacom Bilişim. All rights reserved.